Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla projektów:
- „Poprawa efektywności energetycznej budynku US w Żywcu, budynek A"
- „Poprawa efektywności energetycznej budynku US w Żywcu, budynek B".
Projekty realizowane są w ramach działania FENX.01.01 Efektywność energetyczna priorytet FENX.01 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z FS programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027.
Postępowanie o udzielenie zamówienia klasycznego prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) o ustalonej wartości zamówienia powyżej progów unijnych określonych w art. 3 ust. 1 pkt 1 ww. ustawy.
PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części:
| 1 | Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla projektu „Poprawa efektywności energetycznej budynków Urzędu Skarbowego w Żywcu, budynek A" | Urząd Skarbowy w Żywcu, Budynek A 34-300 Żywiec |
| 2 | Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla projektu „Poprawa efektywności energetycznej budynków Urzędu Skarbowego w Żywcu budynek B" | Urząd Skarbowy w Żywcu, Budynek B ul. Powstańców Śląskich 1 34-300 Żywiec |
WIZJA LOKALNA
Zamawiający wymaga,aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej w obiektach oraz uzyskał na swoją odpowiedzialność i ryzyko wszystkie istotne informacje, które mogą być przydatne do przygotowania oferty. Wizję lokalną Wykonawca przeprowadza na koszt własny.
Z przeprowadzonej obowiązkowej wizji lokalnej Wykonawca sporządza protokół stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ, który należy dołączyć do oferty.
TERMIN WYKONANIA:
Dokumentację projektowo-kosztorysową dla części 1 i 2 należy wykonać do dnia 5 grudnia 2025 roku.
KOMUNIKACJA W POSTĘPOWANIU:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.
ADRES STRONY INTERNETOWEJ PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-34700747-072a-4cfc-9ff1-a5836af803f5
IDENTYFIKATOR (ID) POSTĘPOWANIA NA PLATFORMIE E-ZAMÓWIENIA:
ocds-148610-34700747-072a-4cfc-9ff1-a5836af803f5
TERMIN SKŁADANIA I OTWARCIA OFERT:
Oferty należy składać na Platformie e-Zamówienia do dnia 17 lipca 2025 roku, do godziny 10:00
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 17 lipca 2025 roku o godz. 11:00.
