«Powrót

Śląskie urzędy skarbowe przyjazne przedsiębiorcom

Śląskie urzędy skarbowe przyjazne przedsiębiorcom

Śląskie urzędy skarbowe przyjazne przedsiębiorcom

Laureaci konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy
Finał regionalny konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy

Tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami, zachęcanie przedsiębiorców do rzetelnego i terminowego rozliczania się z podatków, tworzenie atmosfery wzajemnej życzliwości i akceptacji poprzez lepsze poznanie praw i obowiązków obu stron oraz uwarunkowań, które towarzyszą działalności urzędów i przedsiębiorstw. To główne zadania konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy", którego finał regionalny odbył się 19 czerwca b.r. w siedzibie Business Centre Club Loży Katowickiej już po raz 17.

 

19 czerwca b.r. w siedzibie Business Centre Club Loży Katowickiej odbył się finał regionalny organizowanego przez Business Centre Club oraz Ministerstwo Finansów konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy". W tegorocznej XVII już edycji konkursu – za wysoką jakość obsługi podatnika oraz profesjonalną i rzetelną współpracę – przedsiębiorcy nagrodzili aż dziewięć urzędów skarbowych z terenu województwa śląskiego.

Obok urzędów, które powtórzyły zeszłoroczny sukces takich jak Drugi Urząd Skarbowy w Katowicach, Drugi Śląski Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej czy Drugi Urząd Skarbowy w Gliwicach, znalazły się również: Pierwszy Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej, Urząd Skarbowy w Pszczynie oraz Urząd Skarbowy w Mikołowie. Uroczystego wręczenia dyplomów dokonał kanclerz Loży Katowickiej Pan Eugeniusz Budniok, Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Katowicach Pan Mariusz Gojny, kanclerz Loży Bielskiej Pan Janusz Szymura oraz przedstawiciele przedsiębiorców.

Na odrębnym spotkaniu zorganizowanym przez Lożę Częstochowską BCC wyróżnione zostały również Urząd Skarbowy w Myszkowie, Urząd Skarbowy w Kłobucku oraz Pierwszy Urząd Skarbowy w Częstochowie.

Uroczysta gala finałowa konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy 2019" odbyła się w 25 czerwca b.r. w Warszawie w siedzibie BCC.

Przedsiębiorcy przyznali urzędom skarbowym wyróżnienia już po raz 17. W zeszłorocznej XVI edycji konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" nagrodzono 72 urzędy skarbowe, w tym aż osiem z terenu województwa śląskiego.

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 25.06.2019 Data publikacji: 25.06.2019 13:07 Data ostatniej modyfikacji: 22.08.2019 07:20
Autor: Izba Administracji Skarbowej w Katowicach Osoba publikująca: Karolina Sapeta Osoba modyfikująca: Małgorzata Kostecka
Rejestr zmian