«Powrót

Śląskie urzędy skarbowe przyjazne przedsiębiorcom

Śląskie urzędy skarbowe przyjazne przedsiębiorcom

Śląskie urzędy skarbowe przyjazne przedsiębiorcom

Tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami, zachęcanie przedsiębiorców do rzetelnego i terminowego rozliczania się z podatków, tworzenie atmosfery wzajemnej życzliwości i akceptacji poprzez lepsze poznanie praw i obowiązków obu stron oraz uwarunkowań, które towarzyszą działalności urzędów i przedsiębiorstw. To główne zadania konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy", którego finał regionalny odbył się 19 czerwca b.r. w siedzibie Business Centre Club Loży Katowickiej już po raz 17.

 

19 czerwca b.r. w siedzibie Business Centre Club Loży Katowickiej odbył się finał regionalny organizowanego przez Business Centre Club oraz Ministerstwo Finansów konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy". W tegorocznej XVII już edycji konkursu – za wysoką jakość obsługi podatnika oraz profesjonalną i rzetelną współpracę – przedsiębiorcy nagrodzili aż dziewięć urzędów skarbowych z terenu województwa śląskiego.

Obok urzędów, które powtórzyły zeszłoroczny sukces takich jak Drugi Urząd Skarbowy w Katowicach, Drugi Śląski Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej czy Drugi Urząd Skarbowy w Gliwicach, znalazły się również: Pierwszy Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej, Urząd Skarbowy w Pszczynie oraz Urząd Skarbowy w Mikołowie. Uroczystego wręczenia dyplomów dokonał kanclerz Loży Katowickiej Pan Eugeniusz Budniok, Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Katowicach Pan Mariusz Gojny, kanclerz Loży Bielskiej Pan Janusz Szymura oraz przedstawiciele przedsiębiorców.

Na odrębnym spotkaniu zorganizowanym przez Lożę Częstochowską BCC wyróżnione zostały również Urząd Skarbowy w Myszkowie, Urząd Skarbowy w Kłobucku oraz Pierwszy Urząd Skarbowy w Częstochowie.

Uroczysta gala finałowa konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy 2019" odbyła się w 25 czerwca b.r. w Warszawie w siedzibie BCC.

Przedsiębiorcy przyznali urzędom skarbowym wyróżnienia już po raz 17. W zeszłorocznej XVI edycji konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" nagrodzono 72 urzędy skarbowe, w tym aż osiem z terenu województwa śląskiego.

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 25.06.2019 Data publikacji: 25.06.2019 13:07 Data ostatniej modyfikacji: 26.06.2019 12:25
Autor: Izba Administracji Skarbowej w Katowicach Osoba publikująca: Karolina Sapeta Osoba modyfikująca: Karolina Sapeta
Rejestr zmian